حضرت محمد مصطفی (ص):

«من براى (احیاى) مکارم و نیکى‏ هاى اخلاقى مبعوث شدم.»

الأمالى(طوسى) ص 596

رویی مارک 54 ساله از یک بیماری حاد رنج می برد. دکتر ها جوابش کرده بودند و او تنها چند روز برای ادامه حیات فرصت داشت. یکی از آخرین آرزوهای او این بود که تیم فوتبال محبوبش، فاینورد را یک بار دیگر از نزدیک ببیند. بنابراین مسئولان باشگاه برنامه ریزی کردند تا او بتواند اولین تمرین تیم را از نزدیک مشاهده کند. مارک به همراه پسرش و چند تا از دوستاش به تماشای بازی آمد و اکثر تماشاچیان تیم فاینورد در آن روز داستان مارک را  می دانستند.در دقیقه 12 تمرین تمام بازیکنان و تماشاچیان رو به مارک کردند. در همین لحظه یک بنر با تصویر مارک ظاهر شد. همه با صدای آواز می خواندند " تو هیچ وقت تنها نیستی" مارک که بشدت تحت تاثیر قرار گرفته بود ناگهان توان پیدا کرد تا بدون هیچ کمکی از جا بلند شود و بسمت تماشاگران حرکت کرد. تماشاگران هم همگی او را تشویق می کردند. سه روز بعد مارک جان به جان آفرین تسلیم کرد.

خانه ای که پس از طوفان اهالی محل را برای شارژ تلفن های خود دعوت می کند. بروی اعلامیه نوشته شده: "ما هنوز برق داریم، می توانید موبایل هایتان را شارژ کنید"

فروشگاه بدون فروشنده. هر کس با توجه به وجدان خود هزینه اجناس را رون جعبه می اندازد.

جوناس سالک تصمیم گرفت که از حق ثبت اختراع واکسن خود بگذرد تا برای افرادی که به آن نیاز دارند مقرون به صرفه باشد. او یک ثروت 7 میلیارد دلاری را به همین دلیل از دست داد. ممنونیم دکتر سالک (1914 - 1995)

امام موسی کاظم(ع):

«کسی که به برادران و خانواده اش نیکی کند، عمرش طولانی می شود.»

(تحف العقول، ص 388)

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»

(اللهم عجل لولیک الفرج)

(هر کسی تو هستی رسالتی بر عهده داره؛ خدایا عمرمون و در راه رضای خودتون، و به خوبی انجام دادن رسالتی که بر عهده مون گذاشتین، مفیدتر و طولانی تر کن)

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»تاريخ : ۱۳٩۳/۳/٥ | ٥:٠٧ ‎ب.ظ | نويسنده : محمدرضا | نظرات ()
  • اس ام اس دون
  • پي سي سون