سلام خدمت مخاطبان گرامی.

راستش یه چند وقتیه که یه فکر جالبی به ذهنم رسیده و تو این مدت کلی سبک و سنگینش کردم و سعی کردم به همه زوایای اون اشراف داشته باشم تا جوری بشه که هم خدا راضی باشه و هم بنده خدا.!!

اون فکر اینه که به امید خدا و با همکاری شما، منشور هنر هر چند هفته ای یک بار، با یک مطلب از وب شما بروزشه البته با ذکر منبع.!!

این کار هم یه تنوعه هم اینکه اینبار مطلبتون از منظره ی جدیدی به نمایش گذاشته می شه و می تونین از نظر های جدیدی غیر از افرادی که به وبتون سر می زنن مطلع بشین و مهم تر اینکه  شما  با هم بیشتر آشنا می شین و خدا کنه این آشنایی ها پله ای باشه برای عروج همدیگه.!!

بنده سعی می کنم به امید خدا زود به زود نظر مخاطبان و تایید کنم تا نمایش داده بشه که اگه مدیر وبلاگی که از اون مطلب گرفته شده خواست درباره ی نظر مخاطبی، پاسخی بده بتونه در پایین اون نظر، پاسخشو و در نظر جدیدی وارد کنه تا بنده به همون شکل به نمایش بزارم و تا اونجایی هم که به بنده مربوط می شد پاسخگو باشم به امید خدا.!!

البته همه ی این ها به شرطی قابل اجراست که شما الان نظرتون و بگین که آیا موافق هستین که از وبتون مطلب انتخاب بشه یا خیر؟!

فقط از وب کسایی که اعلام موافقت کنن مطلب انتخاب می شه، ودر صورت موافق بودن، هر وقت خواستم مطلبی از وبتون انتخاب کنم بازم قبلش ازتون اجازه می گیرم.!!

لطف می کنین اگه صریح و واضح، میزان موافقتتون و بگین.!!فرشته

چه موافق باشین چه نباشین از همتون خیلی تشکر می کنم.!!

راستی این عکس هم از طرف یکی از دوستای خوبمه به اسم مازیار، که اثر اقای بهمن شریفی با عنوان عروج هستش.!!تاريخ : ۱۳٩٠/۱۱/٢۸ | ۱٢:٥٦ ‎ق.ظ | نويسنده : محمدرضا | نظرات ()
  • اس ام اس دون
  • پي سي سون