سلام.

به محضر حضرت مهدی(ع) و همه مسلمانان، ولادت امام حسن عسگری(ع) و تبریک و شهادت حضرت فاطمه المعصومه(س) و تسلیت می گم.

قبل از خوندن این مطلب خواستم یه موضوعی و بهتون اطلاع بدم و اون اینکه، به امید خدا توی اخرین ماه از سال 91 که یکم مجال خاطره بازی بیشتره، قصد دارم حال و هوای منشور هنر و با عنایت خداوندگار و همکاری شما مخاطبان بزرگوار به سمت روزگاری نزدیک و شیرین سوق بدم. برای اولین هفته با اهنگ کارتون «بچه های آلپ» که برای خیلی ها از جمله بنده دلنشین و خاطره انگیز هست شروع می کنم.

___________________________________________________________

حق مادرت این است که بدانی او تو را در جایی نگه داشته است که کسی نگه نمی دارد و از میوه دلش به تو داده است که کسی به کسی نمی دهد و از تو با همه ی وجودش از گوش و چشم و دست و پا و موی و پوست ، با شادمانی و سرور، نگهبانی و نگهداری کرده ، و ناملایمات غم و اندوه و نگرانی ها را تحمل می کند و شادان و خرم است که تو را سیر می نماید و خود گرسنه می ماند! ، تو را بپوشاند و خود برهنه باشد ، تو را سیراب کند و خود تشنه بماند ، خود در آفتاب باشد و بر تو سایه افکند ، با تحمل مشقت آسایش تو را فراهم آورد ، با رنج بی خوابی تو را از لذت خواب بهره مند سازد!

شکمش ظرف وجود تو و جانش فدای تو شده و سرد و گرم روزگار را به خاطر تو پذیرا گشته است ، پس باید به پاس این همه محبت و زحمت ، شکرگزار او باشی و هرگز نمی توانی مگر خدایت یاری کند!

«برگرفته از رساله حقوق امام سجاد علیه السلام»

---------------------------------------------------------------------------

نظر محمدرضا:

یادمه در بخشی از صحیفه ی گرانقدر حضرت سجاد(ع) هم اینگونه اومده بود که: «...خدایا! اگر در برابر عظمت و جلال تو آنقدر به رکوع خم شوم که مهره ی پشتم بشکند...» خدایا اگر اینگونه هم عبادت شما کنم شاید شکر قطره ای از دریای نعمت مادر و پدری از جنس نور و ادا کرده باشم که این نعمت خود ستاره ای از کهکشان نعمت های شماست.

منبع: وبلاگ " هنر غریب آشناُ "

---------------------------------------------------------------------------تاريخ : ۱۳٩۱/۱٢/٤ | ۱٢:٥٤ ‎ق.ظ | نويسنده : محمدرضا | نظرات ()
  • اس ام اس دون
  • پي سي سون