سلام...

«بنام منقلب کننده قلب ها»

سلام.

این روزها شاید برای بعضی ها چیزی شبیه روزهای دیگه باشه، برای بعضیای دیگه هم یه چیز خاص و متفاوت، و برای بعضی های دیگه مثل بنده برزخی از روزهای رفته و روزهای پیش رو، پا بپا کردن های بین حال و خاطره ها؛ چه اون خاطره هایی که دیگه چیزی شبیه یه رویا تو ذهن ازشون مونده که گاهی شک می کنی واقعا بودن یا..؟!

یا اون خاطره هایی که گاهی عادت شده تکرار کردن های روزانشون.

بعضی از خاطره ها هم درست وقتی داری با شخصی حرف می زنی با یه موسیقی، حتی با صدای آرومش، میپره وسط حرفتون و این تویی که ناخوداگاه حرفت و قطع می کنی و مثل کسی که انگار توی دنیای دیگه ای باشه یک کوله بار خاطره ریز و درشت با هر نُت موسیقی از صندوقچه ذهنت می ریزه بیرون و جلوی چشمات رژه میره.

به هر حال با همه روزهایی که رفته که خدا کنه شاد بوده باشه یا پر از لحظه هایی تجربه آمیز و همینطور همه لحظه هایی که شاید انتظار مارو می کشه که خدا کنه شاد باشه و خیر؛ برای همه بهترین ها رو از درگاه مدبر هستی خواستارم و به امید اینکه به حق خانم حضرت فاطمه الزهرا(س) سال جدید سال ظهور خواسته هایی باشه که دنبالش بودیم.

 

لحظه هاتون عید، عیدتون مبارک.

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»

«اللهم عجل لویک الفرج»

«اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم»

/ 3 نظر / 18 بازدید
تلاطم

سلام سال نو مبارک

مامان صالح

سلام سالی که بهارش قدم فاطمه باشد.صدها برکت از کرم فاطمه باشد.امید که یک مژده ز صدها خبر خوش پیغام فرج در حرم فاطمه باشد. سال نوتون مبارک .

arinoss

سلام دوست من این آهنگ پس زمینه که ادرسش را گذاشتی جواب نداد عزیز